Yurtiçi Seyahat Sigortası

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası Nedir

Yurtiçi seyahat sigortası, yurtiçi seyahatlerinizde sağlık veya kaza sonucu tedavi giderleri, yaralanma veya hastalık nedeni ile sigortalının nakli, vefat eden sigortalının nakli, tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın bulunması, sigortalıya ulaştırılması vb. gibi çok çeşitli teminatlar veren bir sigorta türüdür.

Yurtiçi Seyahat Sigortası Merak Ettikleriniz

Yurtiçi seyahat sigortası ister tatil ister iş amaçlı seyahatleriniz esnasında karşılaşabileceğiniz ani ortaya çıkan risklere karşı siz koruyan bir sigortadır. Poliçenizdeki teminatlar ile kendinizi güvende hissederek seyahat yapmanızı sağlar.

Mardin Sigorta, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, sigortalıya, poliçede belirtilen teminatları sağlar.

Yurtiçinde gerçekleşen sağlık giderlerinizin evrakları Quick Sigorta Genel Müdürlük adresine iletmeniz halinde fatura bedeliniz ve giderleriniz sağlık sigortası poliçe şart ve uygulamalarınız çerçevesinde karşılanacaktır.

Quick Seyahat Sağlık Sigortası sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerinizi karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır.

En uygun seyahat sigortası için hemen fiyat alabilirsiniz.

Seyahat sağlık sigortası sayfasında bulunan birkaç bilgiyi doldurmanız ile başlayan ve online olarak poliçe fiyatını size vermesiyle biten bir süreçtir. Sigortalı adı soyadı, (aynı kişi değilse sigorta ettiren adı soyadı), tam olarak poliçe başlangıç ve bitiş tarihleri, hangi ülkeye seyahat gerçekleştirileceği, istediğiniz teminatlar gibi bilgileri verdiğinizde, poliçeniz kısa sürede kesilecek ve artık belirlediğiniz tarihler arasında yapacağınız seyahatte güvence altında olacaksınız.

Seyahat sağlık sigortanızı Quick Sigorta Acentelerinden ya da bu sayfadan yaptırabilirsiniz. Sadece 2 adımda saniyeler içinde poliçe fiyatını görebilir ve günün her saatinde seyahat edeceğiniz an online olarak seyahat sigorta poliçenizi güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Poliçeniz epostanıza gönderilecektir.

Seyahat sigortanızın geçerli olduğu tarih aralığı poliçenin üzerinde yazılı olan tarihlerdir.

Fiyatı Gör

Her Hakkı Saklıdır © Mardin Sigorta 2020